Ako je to s nákupom a dopravou objednaného tovaru ?

- nákup tovaru je možný len na hotovosť (platba na pokladni, dobierka alebo vopred úhrada faktúry a následné zaslanie tovaru po zaznamenaní prijatej úhrady)

- pri nákupe tovaru nad 100 € s DPH zľava 2 % (registrovaným zákazníkom zostávajú existujúce zľavy v platnosti)

- tovar, ktorý bude dodaný kuriérom, je zasielaný z centrálneho skladu v Nitre ( infolinka +421 915 360 129 ) prepravnou službou "UPS" (SPS) v rámci Slovenska.

- tovar objednaný do 10:00h v pracovný deň, so žiadosťou doručenia kurierskou službou na dobierku, ktorého dostupnosť je skladom v Nitre, bude expedovaný ešte v ten deň, inak v nasledujúci pracovný deň.

- tovar objednaný so žiadosťou o doručenie kurierskou službou po úhrade vystavenej faktúry na základe objednávky, bude zaslaný až po zaznamenaní prijatej úhrady (spracovanie úhrady trvá minimálne 2 pracovné dni).

- pri osobnom odbere, je objednávka spracovaná a vybavená na stredisku podľa uvedenia v objednávke ( info k vybaveniu objednávky na príslušnom stredisku )

- po zaregistrovaní a prihlásení sa v e-shope je viditeľné množstvo dostupného tovaru na sklade (toto množstvo je aktualizované raz denne, k začiatku aktuálneho dňa)

- pri odbere tovaru nad 100 € s DPH dopravu neplatíte (platí ak celková hmotnosť balíka, alebo súčet hmotnosti jednotlivých balíkov nepresiahne 50 kg)

inak platia nasledovné ceny podľa hmotnosti balíka:

do  1 kg  5,20 €
do  5 kg  6,20 €
do 10 kg  6,70 €
do 15 kg  7,20 €
do 20 kg  7,70 €
do 25 kg  8,70 €
do 30 kg  9,70 €
do 40 kg  11,20 €
do 50 kg  13,70 €

- nad 50 kg za každý ďalší kg pripočítať 0,50 € (ceny za dopravu sú s DPH)


Vyhľadávanie

Do poľa "Vyhľadávanie" stačí napísať hľadaný výraz v základnom tvare (napr.: krabica, spinac, cyky,  alebo meno výrobcu, prípadne typovej rady), pre vyhľadanie viacerých produktov stačí slová oddeliť čiarkov a následne potvrdiť klávesou "Enter" alebo kliknutím na tlačidlo "Hľadaj".

Vyhľadávanie je fulltextové, zobrazí sa všetko čo obsahuje daný výraz v názve, (v popise)  alebo len jeho začiatočnú časť. Namiesto pomlčiek v názvoch použite medzeru a frázu oddelte čiarkou. (napr.: "ABB - 3559-A01345 - prístroj spínača jednopólového" - vyhľadáte ho v tvare "3559 a01345,").


Ako sa orientovať v E-shope HAGARD:HAL ?

Orientácia a filtrovanie

V ľavej časti stránky je hlavné menu s troma produktovými skupinami:

"Elektroinštalačný materiál a prístroje"  

"Káble vodiče a príslušenstvo"

"Svietidlá, zdroje a príslušenstvo"

Pod každou hlavnou skupinou sa nachádzajú jednotlivé kategórie produktov, kde po kliknutí na danú kategóriu sa následne v jadre stránky zobrazia prislúchajúce produkty.

Pri veľkom počte prislúchajúcich produktov je možné rozkliknúť "Filtrovanie".

V ňom sú sprístupnené atribúty produktov ako: detailné začlenenie produktov,  výrobca, typová rada/design, farba, stupeň krytia IP, cenová hladina.
 
Vyklikané požadované parametre zobrazíte kliknutím na tlačidlo "Filtrovať" alebo "Zoradiť".
 
Zobrazia sa len položky spĺňajúce parametre vybrané z filtra, čím sa uľahčí orientácia vo výbere hľadaného tovaru.

Kliknutím na tlačidlo "Zbaliť filter" sa filtrovanie skryje ale zostane aktívne.